GARAJ PARTİSİ’NE HATAY İMZASI‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi (HBB) &nbsp;T.C. K&uuml;lt&uuml;r ve Turizm Bakanlığı&rsquo;nın ana sponsorluğunda T&Uuml;YAP &ndash; B&uuml;y&uuml;k&ccedil;ekmece İstanbul&rsquo;da d&uuml;zenlediği 4 g&uuml;n s&uuml;reli </strong><strong>EMITT&nbsp; 20. Doğu Akdeniz Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı devam ediyor.</strong>
GARAJ PARTİSİ’NE HATAY İMZASI‏
Almanya, Arjantin, Hindistan, Malta ve Letonya gibi ülkelerin de olduğu EMITT 2016 20. Yıl Özel Garaj Partisi’nde 70 ülkeden 4550 katılımcıya ustalarımızın elinden çıkan Hatay’ın yöresel lezzetleri tanıtılmaya devam ediliyor.Dünya’nın en büyük ilk beş fuarı arasında yer alan EMITT Turizm Fuarı’nda yerli ve yabancı turizm elçilerine ikinci güne özel olarak sabah Antakya kahvesi, Hatay sofrasının eşsiz yemekleri, kabak tatlısı, meyan kökü şerbeti, künefe ikramları ile tarihi mekanda fotoğraf puzzle baskısı, mitolojik tanıtım ve Hatay türküleri dinletisi sunuldu.  Hatay, turizm dünyasının katılım gösterdiği 2016 EMITT 20. Yıl Özel Garaj Partisi’nde, yöresel eşsiz lezzetlerinin yanında kültürel zenginliklerini de ziyaretçilerle buluşturarak dünya turizm pastasından zengin gastronomisi ve kültürel birikimiyle ile büyük bir pay almaya çalışacak.
GARAJ PARTİSİ’NE HATAY İMZASI‏ haberi 30 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1035 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle