GAZETECİ ÖZTÜRK SORDU BAŞKAN SAVAŞ YANITLADI

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:arial; font-size:12px">Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkanı L&uuml;tf&uuml; Savaş, Mazman Medya Show Grup Radyolarında Gazeteci Mithat &Ouml;zt&uuml;rk&#39;&uuml;n Hazırlayıp-Sunduğu &#39;G&uuml;nışığı&#39; Adlı Programına Katılıp G&uuml;ndeme İlişkin &nbsp;Soruları Yanıtlayıp, Hatay geneli ile ilgili bir &ccedil;ok konuyu da aydınlattı. &nbsp;&nbsp;</span><span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:arial; font-size:12px">&nbsp;</span>
GAZETECİ ÖZTÜRK SORDU BAŞKAN SAVAŞ YANITLADI

İki saati aşkın süren ve dinleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği programda,Gazeteci Öztürk'ün dobra dobra sorularına karşılık başkan Savaş'ta aynı şekilde dobra dobra yanıt verdi.17 Ağustos 1999 depremi anılarak başlayan radyo programında Gazeteci Mithat Öztürk’ün sorduğu ve bir çok Hataylı'nın da merak ederek endişe duyduğu Hatay’da olası deprem önemleri nelerdir sorusu üzerine başkan Savaş:“Depremle ilgili olarak en üst düzeyde hazırlık yaptık. Her bölgenin sıvılaşması farklı. Bu konuda üzerimize düşeni yapıyoruz. Temennimiz o ki deprem olacaksa bile yer altındaki gerginliğin azaltılması olası bir depremde hasarı minimize edecektir. Hataylılar bu konuda müsterih olsunlar.” Dedi.  Terörün Her Türlüsünü Lanetliyorum”“Terör ile ilgili önlem alınmadı. 2002 de sıfıra yaklaşan terör olayları neredeyse bitme noktasına geldi ama şu anda maalesef 40 günde 41 Şehit haberi ile yıkıldık. Şehit düşen tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Teröre karşı öncelikle bilimsel olarak, sonra da siyasal anlamda önlemler alınmalıdır. Alırken de gelecekte kaygı duyulacak şeyler yapılmamalı. Terörün her türlüsünü lanetleyerek kınıyorum.” Dedi.

GAZETECİ ÖZTÜRK SORDU BAŞKAN SAVAŞ YANITLADI haberi 19 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1265 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle