GÖNÜL SOFRASI ALAHAN DA

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Alahan Mahallesi’nde Antakya Belediyesi’nce düzenlenen Gönül Sofrası etkinliğinde vatandaşlarla bir araya geldi.
GÖNÜL SOFRASI ALAHAN DA
Antakya Belediyesi mobil sahne ve mobil mutfak aracılığı ile düzenlenen etkinlikte Alahan Mahallesi’nde kurulan gönül sofrası etkinliğine katılan Başkan Kimyeci vatandaşlarla tek tek ilgilenerek hallerini hatırlarını sordu. Programda Antakya Belediyesi semazen gösterisi, mehteran bölüğü ve tasavvuf dinletisinin yanı sıra aziz şehitlerin anısına Kuran-ı Kerim okundu, dualar edildi.        Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci katıldığı programda mobil sahne aracılığı ile vatandaşlara hitap ederek şu görüşlere yer verdi; “ Bu güzel akşam sofrasında bizi misafir ettiğiniz için şahsım ve tüm Antakya Belediyesi ailesi adına teşekkür ediyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Gönül sofraları programımız kapsamında Antakya Belediyesi’nin meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve personellerimiz ile sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz.        Antakya Belediyesi ailesi olarak hizmetlerimize yenilerini eklemek için önerileriniz ve istekleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Bu güzel akşam sofrasında bizlere eşlik ettiğiniz için ve göstermiş olduğunuz katılım için sizlere şahsım, Antakya Belediyesi ve teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.”
        Programa Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin yanı sıra belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri, mahalle temsilcisi, AK Parti teşkilat üyeleri, Alahan Mahalle Muhtarı Hilmi Özkan ve çok sayıda mahalle sakini katılım gösterdi.        Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci düzenlenen programa gösterilen yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederek mahalle sakinleri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.
GÖNÜL SOFRASI ALAHAN DA haberi 26 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Antakya Belediyesi adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2065 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle