GÜZELYAYLA GÖLETİ İNCELEMEDE

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Park Bah&ccedil;e ve Yeşil Alanlar Dairesi&rsquo;ne&nbsp; bağlı Tarımsal Şube M&uuml;d&uuml;rl&uuml;ğ&uuml;&rsquo;nde g&ouml;revli&nbsp; teknik elemanlar Isparta ve Afyonkarahisar&nbsp; illerinde teknik inceleme gezisinde bulundu.</strong>
GÜZELYAYLA GÖLETİ İNCELEMEDE
Bereketli topraklara sahip olan Hatay’da, başlıca geçim kaynaklarından biri tarımdır. Bu gerçeği dikkate alan Büyükşehir Belediyesi tarımın gelişmesi için gerekli her türlü çalışmayı gerçekleştiriyor. Bir yandan yeni tesisler inşa eden Büyükşehir Belediyesi diğer yandan mevcut tesislerden yüksek verim alınmasını sağlıyor. Hatay’daki mevcut göletlerden ve yeni yapılacak göletlerin projelendirilmesinden sorumlu olan mühendisler, Isparta’ya bağlı Yalvaç ilçesi Hisarardı ve Bağkonak  Afyonkarahisar’a bağlı Sultandağı ilçesi  Kırca, Sandıklı ilçesine bağlı Kızık ve Dutağaç göletlerinde özellikle su kaçaklarını ve kötü niyetli kişilerin sisteme zarar vermelerini önleyecek  yeni  uygulamalar ve geliştirilen yeni materyallerle   ilgili  incelemelerde  bulundu. Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, inceleme gezisinde edindikleri bilgileri Belen Güzelyayla Göleti’nde  uygulamaya koyarak su kayıp ve kaçaklarının en aza inmesini hedefliyor.
GÜZELYAYLA GÖLETİ İNCELEMEDE haberi 13 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2795 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle