HAKEMLERDEN BAŞKAN SAVAŞ’A SPORTİF TEŞEKKÜR ZİYARETİ‏

Sportif arenada önemli bir rol üstlenen hakem camiasının önemli derneklerinden biri olarak göze çarpan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği(TFFGHD) Hatay Şubesi yeni Yönetim Kurulu üyeleri, 11 Temmuz Pazartesi günü Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
HAKEMLERDEN BAŞKAN SAVAŞ’A SPORTİF TEŞEKKÜR ZİYARETİ‏
Meslek grubu temsilcileriyle her fırsatta bir araya gelerek hizmet istişareleri gerçekleştiren Başkan Savaş’ı TFFGHD Hatay Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Korkmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Hikmet Bilgil, Özhan Mısırlıoğlu, Serkan Gözel, Metin Sugurtin; İl Hakem Kurulu Başkanı Şenol Kuyumcuoğlu, İl Hakem Kurulu üyeleri Tuncay Tolongüç, Sedat Sert, Ahmet Sezai Damdelen, Oğuzel Kükrek ve Süper Lig Yardımcı Hakemi Mehmet Cem Hanoğlu, Klasman Hakemleri Asker Açıkgöz, Hamit Basık ve Aziz Olcay’ın da aralarında bulunduğu geniş bir heyet ziyaret etti.Hatay’da sporun geleceğine ilişkin konular konuşulduğu ziyarette, Başkan Savaş’ın şehrin spor yaşamına yeni bir soluk getirdiği ifade edilerek, Hatay’ın tüm spor dallarında hem ulusal hem de uluslararası mecralarda hakkıyla temsil edilmesi hususunda önemli adımların atıldığına dikkat çekildi.Başkan Savaş’ın, Hatay’da faaliyet gösteren tüm spor kulüplerine maddi-manevi her türlü desteği sağladığını belirten heyet, kentin sporda elde ettiği başarıların sürdürülebilir kılınması noktasında aktif çalışmaların devam etmesi gerektiği kaydedildi.Gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Savaş, “Sağlıklı yaşamın olmazsa olmazlarından bir tanesi şüphesiz ki spordur. Bu nedenle Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak profesyonel sporculara destek vermekle kalmıyor, tüm hemşehrilerimizi spora teşvik ederek sporu yaşamlarının odağına almalarını sağlamak amacıyla hizmetler üretiyoruz. Bunun yanında elbette ki sporun her dalında başarı yakalamak ve adımızı zirve sıralarına yazdırmak da bize büyük bir gurur veriyor” ifadelerini kullandı.
HAKEMLERDEN BAŞKAN SAVAŞ’A SPORTİF TEŞEKKÜR ZİYARETİ‏ haberi 12 Temmuz 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1755 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir