HAKSIZ KAZANÇ ELDE EDEN SATICILARA HBB MÜDAHALESİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Zabıta Daire Başkanlığı’na bağlı 3.Bölge Şube Müdürlüğü ekipleri, haksız kazanç elde etmek isteyen satıcılara yönelik denetimleri sıklaştırdı.
HAKSIZ KAZANÇ ELDE EDEN SATICILARA HBB MÜDAHALESİ
HBB 3. Bölge Zabıta Ekipleri, halk sağlığını korumak amacıyla İskenderun ilçe genelinde sokak ve caddeleri tarama altına alarak sağlıksız gıda satışı yapan kişilere yönelik kontrolleriyle, insan sağlığını hiçe sayan satıcıların korkulu rüyası oldu.Ekiplere bildirilen şikayetler doğrultusunda İskenderun E-5 karayolu üzerinde uygulama yapan zabıtalar, kaldırım kenarında insan sağlığını olumsuz etkileyecek şekilde satış yapan seyyar satıcının tezgahına el koydu.İnsan sağlığını ve kent düzenini bozan seyyar satıcılara göz açtırmayan HBB Zabıta Ekipleri, kaldırım işgalleri, görüntü kirliliği gibi olumsuz unsurları ortadan kaldırmak için gösterilen yoğun çaba ile büyük takdir topladı.HBB 3. Bölge Zabıta Şube Müdürü Ahmet KESKİN konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Halkımızın daha güzel ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için etkin çalışmalarımız devam edecek. İlçe genelinde olumsuz bir durumla karşılaşan vatandaşlarımız ‘ALO 153 Zabıta’ hattına şikayetlerini bildirerek düzenin sürmesi hususunda bizlere katkıda bulunabilirler” ifadelerini kullandı.
HAKSIZ KAZANÇ ELDE EDEN SATICILARA HBB MÜDAHALESİ haberi 25 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1040 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle