HALKOYUNLARI EKİPLERİNE MORAL VE MOTİVASYON ETKİNLİĞİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), Türkiye Halkoyunları Federasyonu(TUHOF)’un düzenlemiş olduğu kulüpler arası grup birinciliği yarışmalarına katılacak Halkoyunları ekiplerine Harbiye Grand Boğaziçi Restaurant’da moral etkinliği düzenledi.
HALKOYUNLARI EKİPLERİNE MORAL VE MOTİVASYON ETKİNLİĞİ
Gerçekleşen moral ve motivasyon etkinliğine HBB Başkan Vekili İlmittin Boz, Halkoyunları Merkez Hakem Kurulu Başkanı Ali Özçelik, Yönetim Kurulu üyesi Kamuran Avşar ve halkoyunları ekipleri katılım gösterdi. 
HBB Başkan Vekili Boz etkinlikte yaptığı konuşmada, "TUHOF’un düzenlemiş olduğu Kulüpler Arası grup birinciliği yarışmaları öncesinde moral ve motivasyon amacıyla Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak sizlerle bir arada olmak istedik. Halkoyunları, kültürümüzün önemli bir parçasıdır. Bu yarışmaların düzenlenmesi ile kültürümüz hafızalarımızda canlılığını korumaya devam ediyor. Halkoyunları ekiplerinin kültürümüzü yaşatacaklarına inancım sonsuz.Gerçekleştirilecek olan grup birinciliği yarışmasında Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Halkoyunları ekibi ve 5 ayrı ilden gelerek katılım gösteren halkoyunları ekiplerine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.Yarışmaya katılacak halkoyunları ekipleri günün anısına HBB Başkan Vekili İlmittin Boz ile fotoğraf çekildi.
HALKOYUNLARI EKİPLERİNE MORAL VE MOTİVASYON ETKİNLİĞİ haberi 02 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2710 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle