HANIMLARA SPOR” KURSLARINA YOĞUN İLGİ

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediyesi Gen&ccedil;lik ve Spor Kul&uuml;b&uuml; b&uuml;nyesinde ev hanımlarına y&ouml;nelik hazırlanan hanımlara spor kursu vatandaşlar tarafından yoğun ilgi g&ouml;r&uuml;yor.</span>
HANIMLARA SPOR” KURSLARINA YOĞUN İLGİ
Antakya Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre ilk etapta 6 spor salonu ile başlayan kurs talepler doğrultusunda Antakya’nın farklı mahallelerinde yer alan 9 spor salonunda verilmeye devam ediyor. Yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde ev hanımlarına yönelik hazırlanan step, aerobik, plates ve fitness dallarındaki spor kursları tüm hızıyla devam ediyor. İlk etapta 6 spor salonu ve 100 kursiyer ile başlayan kurslarımız bugün itibariyle 9 spor salonunda 1200 hanıma hizmet veriyor. Vatandaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılanan hanımlara spor kursları periyodik dönemler halinde yeni kayıtlar almaya devam ediyor. Kurslardan yararlanmak isteyen vatandaşların Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne şahsen başvurmaları gerekmektedir.”
HANIMLARA SPOR” KURSLARINA YOĞUN İLGİ haberi 14 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1320 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle