HANIMLARDAN SPOR KURSLARINA YOĞUN İLGİ

Antakya Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde ev hanımlarına yönelik hazırlanan hanımlara spor kursu vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
HANIMLARDAN SPOR KURSLARINA YOĞUN İLGİ
Antakya Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre ilk etapta 6 spor salonu ile başlayan kurs talepler doğrultusunda Antakya’nın farklı mahallelerinde yer alan 12 spor salonunda verilmeye devam ediyor. Yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde ev hanımlarının sosyalleşmesi ve obeziteyi önlemeye yönelik hazırlanan step, aerobik, plates ve fitness dallarındaki spor kursları tüm hızıyla devam ediyor. İlk etapta 6 spor salonu ve 100 kursiyer ile başlayan kurslarımız bugün itibariyle 12 spor salonunda 1200 hanıma hizmet veriyor. Vatandaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılanan hanımlara spor kursları periyodik dönemler halinde yeni kayıtlar almaya devam ediyor. Kurslardan yararlanmak isteyen vatandaşların Antakya Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’ne şahsen başvurmaları gerekmektedir.”
HANIMLARDAN SPOR KURSLARINA YOĞUN İLGİ haberi 18 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Antakya Belediyesi adına Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  760 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle