HATAY İL MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

Hatay İl Müftülüğü, Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı HATMEK’teki çalışma ofisinde ziyaret etti.
HATAY İL MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET
Dinin güzellikleri ve birleştirici rolüne değinerek bu güzel günlerde birlik ve beraberliğin önemine değinen Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, Hatay’daki kültürel ve mezhepsel mozaiğin tüm dünyaya emsal olduğunu ifade etti.Kutlu Doğum Haftası’nın önemine dikkat çeken Başkan Savaş, “Bizler Hatay’ın birleştirici güçleriyiz. Bu anlamlı günlerde birlik ve beraberliğimizin en güçlü seviyede olması gerekiyor. Hatay, çok renkli mozaiğe sahip bir şehir. Bu renkli mozaiğe sahip şehrimizin en güzel tarafı hepimizin din, dil ve ırk ayırımı yapmadan kardeşçe yaşamamızdır. Bütün mezheplerdeki kanaat önderlerimizle görüşmeler gerçekleştirerek Hatay’a layık bireyler olmak çabası içerisindeyiz. Çocuklarımızı da maddi ve manevi olarak iyi niyetli bireyler yetiştirmek amacıyla geleceğimizi daha sağlam adımlar ile atmak istiyoruz.” İfadelerini kullandı.Hatay İl Müftüsü Kavillioğlu, Başkan Savaş’ı Hatay’da özverili bir şekilde gerçekleştirdiği çalışmalardan ve hizmetlerden dolayı tebrik ederek Kutlu Doğum Haftası münasebeti ile çiçek takdim etti.
 
 
HATAY İL MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET haberi 13 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2980 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle