HATAY İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ HEYETİ BAŞKAN SAVAŞ'I ZİYARET ETTİ

 Hatay İşitme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Yakup Karaca ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'a nezaket ziyaretinde bulundu.
HATAY İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ HEYETİ BAŞKAN SAVAŞ'I ZİYARET ETTİ
  Başkan Savaş, ziyarette yaptığı konuşmada, Hatay İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkan ve yönetim kurulu üyelerinin yaptığı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ''Şehrimizde yaptığımız üst yapı çevre düzenleme çalışmalarında engelli vatandaşlarımızın hiçbir destek almadan dahi rahatlıkla dolaşabilecekleri alanlar oluşturmaya özen gösteriyoruz. Engelli kardeşlerimizin engelsiz bir yaşam sürmesi için belediye olarak cadde ve kaldırım düzenlemelerinde özel hassasiyet gösteriyoruz. Tüm Prestij caddeler dahil olmak üzere araç trafiğine kapatılan Hürriyet caddesinde de engelliler için yeni yollar yapıldı'' ifadelerini kullandı.
     Türkiye 1. Ligi 4. Gurupta mücadele eden futbol kulübüne ellerinden gelen yardımı sağlayacaklarını belirten Başkan Savaş, kulübün Türkiye şampiyonasına katılmasını ümit ettiklerini belirtti.
     Hatay İşitme Engelliler Spor Kulübü yönetim kurulu üyeleri, kulüplerinin Türkiye 1. Ligi 4. Gurupta mücadele ettiğini ve bu gurup içerisinde ilk 2'ye girmeleri halinde Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan ilk 8 takım içinde olacaklarını ifade ettiler.