HATAY SOSYAL DERNEKLER FEDERASYON YÖNETİMİ BELEDİYE BAŞKANI SAVAŞ'I ZİYARET ETTİ

Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Abdurahman Taşçıoğlu ve beraberindeki heyet, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ı makamında ziyaret ettiler.
HATAY SOSYAL DERNEKLER FEDERASYON YÖNETİMİ BELEDİYE BAŞKANI SAVAŞ'I ZİYARET ETTİ
Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, ziyarette yaptığı konuşmada kentte bulunan derneklerin bir çatı altında toplanmasının birlik ve beraberliği arttıracağını belirtti.
     Federasyonun oluşumu sayesinde kentte hizmet noktasında daha da olumlu gelişmeler yaşanacağını ifade eden Savaş, şöyle devam etti:
     ''Toplumsal birlikteliğin bağlarını kuvvetlendirmek kentimize büyük fayda sağlar. Bizler, memleketimize hizmeti amaçladık. Belediye meclisi olarak birlik beraberlik içerisinde çalışıyoruz ve bunun semeresini alıyoruz. Yaşadığımız kentte sorunlara çözüm aşamasında birlikteliğin faydasını görüyoruz. Derneklerin bir çatı altında toplanması kentimizdeki hizmet çıtasını yükseltecektir''
     Taşçıoğlu'da konuşmasında, amaçlarının il genelinde var olan dernekleri bir çatı altında toplamak, bu sayede toplumsal mutabakatı sağlamak olduğunu kaydetti.
     Belediye Başkanı Savaş'ın icraatlarını sonuna kadar desteklediklerini kaydeden Taşçıoğlu, Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu oluşumuyla Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdiklerini sözlerine ekledi.