HATAY’A BİR KÖPRÜ DAHA

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler, ulaşımda can ve mal güvenliğinin sağlanması ile trafiğin rahatlatılması anlamında il genelindeki kapsamlı çalışmalarıyla takdir topluyor.
HATAY’A BİR KÖPRÜ DAHA
Antakya ilçesinin Güzelburç Mahallesi’nde eskiyen ve ulaşımda sıkıntı arz eden mevcut köprüyü yıkan HBB ekipleri, 80 metre uzunluğa ve 14 metre genişliğe sahip olacak köprünün yapımına başladı.
Güzelburç’ta kullanılamaz hale gelen köprünün ihtiyaçları karşılayamaması ve tek yönlü olması nedeniyle ulaşımı olumsuz etkilemesini göz önünde bulunduran HBB ekipleri, yeni köprü çalışması ile ulaşımın daha rahat sağlanarak mahallenin modern bir görünüme kavuşacağının müjdesini verdiler.Mahalle sakinleri ve güzergâhı kullanan vatandaşlar, yaya ve araçların eski köprüde yaşadığı sıkıntıları göz önünde bulundurarak inşa edilecek yeni köprüyü ihtiyaçlar doğrultusunda inşa etmeye başlayan HBB ekipleri aracılığıyla, bir önemli hizmetin daha altına imza atan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür etti.
 
HATAY’A BİR KÖPRÜ DAHA haberi 22 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2015 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle