HATAY’A SPORTİF ARENADA SEVİYELER ATLATIYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), sportif anlamdaki atılımlarını katıldığı organizasyonlarda elde ettiği başarılarla taçlandırarak Hatay’ın spor şehri olması yolunda seviyeler atlıyor.
HATAY’A SPORTİF ARENADA SEVİYELER ATLATIYOR
HBB Atletizm Takımı, 24 Nisan Pazar günü Kastamonu’da gerçekleştirilen Atletizm Geliştirme Projesi Final Yarışmalarında dört farklı grupta Hatay’ı temsil etti.HBB’nin Atletizm Küçük Kızlar Takımı yarışmaya katılan 27 takım arasında 5’inci, Atletizm Küçük Erkekler Takımı 27 takım arasında 9’uncu, Atletizm Yıldız Kızlar Takımı ise 27 takım arasında 5’inci oldu. HBB Atletizm Yıldız Erkekler Takımı ise 25 takım arasında 3’üncü olarak kupayı almaya hak kazandı. Yarışmada grup başarılarının yanı sıra bireysel başarılarla da adından söz ettiren takımın yıldız sporcusu Eda Gençoğlu, Yıldız Kızlar Kategorisi’nde Türkiye 2’ncisi olmayı başardı.Gerçekleştirilen yarışmaların ardından HBB Atletizm Takımı Antrenörü Senem Ölçer, “Takımımız disiplinli antrenmanlarla her geçen gün daha da güçleniyor. İlimizi birbirinden yetenekli sporcularımızın başarılarıyla temsil etmeye devam edeceğiz. Bu başarı yolculuğunda bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayarak her anlamda takımımıza destek olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve Kulüp Başkanımız Serdar Güven’e takımım adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 
HATAY’A SPORTİF ARENADA SEVİYELER ATLATIYOR haberi 28 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1180 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle