HATAY’DA KALDIRIMSIZ YOL KALMAYACAK‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri Hatay Kadın Doğum Ve &Ccedil;ocuk Hastalıkları Hastanesi &ouml;n&uuml;ne sulu parke d&ouml;şeme &ccedil;alışmalarına son hızla devam ediyor.</strong>
HATAY’DA KALDIRIMSIZ YOL KALMAYACAK‏
Mozaik Hastanesi ve Özel Antakya Göz Hastanesi önünün sulu parke döşenmesinin ardından Hatay Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi önü kaldırım çalışmalarına başladı. HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin özen gösterdiği kaldırım çalışmalarıyla, yıpranmış ve kullanılmaz hale gelen kaldırımlar sökülüp  yerine sulu parke döşenecek. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, yapılan bu çalışmaların ardından kaldırımlar daha sağlıklı ve güvenilir hale getirileceğini belirtti. Ayrıca çift taraflı yapılan genişliği 1.50 metre olan kaldırımlara görme engelli vatandaşlarımız için görme engelli yürüyüş bantları da yapılıyor.
 
HATAY’DA KALDIRIMSIZ YOL KALMAYACAK‏ haberi 15 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1410 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle