HATMEK TE ONLİNE DÖNEMİ BAŞLADI

Hatay Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (HATMEK), geniş kurs yelpazesi ile Hataylılara hizmet vermeyi sürdürüyor.

Hobi edinmek ve mesleki becerilerini geliştirmek isteyen vatandaşlar,İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan protokoller çerçevesinde verilen kursların başvurularını internet üzerinden gerçekleştirebilecek.

Vatandaşlar, HATMEK’in yeni başlattığı bu uygulamaylahttps://hatmek.hatay.bel.tr/ adresi üzerinden yeni üyelik oluşturarak başvuru ve kayıt yaptırabilecek. Bunun yanı sıra kursiyer adayları sistem üzerinden başvuru süreçlerini takip edebilecek.

HATMEK, Hatay halkına pasta yapımından bilgisayar kullanımına; yabancı dil öğreniminden enstrüman kullanımına kadar birçok alanda kendini geliştirme imkanı sağlamanın yanı sıra teknolojik olanakları da en verimli şekilde kullanarak hizmet kalitesini yükseltiyor.

HATMEK TE ONLİNE DÖNEMİ BAŞLADI haberi 02 Mart 2020 14:52 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay Büyükşehir Belediyesi adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Nejla Çetinoğlu tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup  788 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 1 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Sektör
Kategori
HATMEK TE ONLİNE DÖNEMİ BAŞLADI haberi, Hatay Hatay Merkez Belediye Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 788 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatmek+Te+Online+Dönemi+Başladı Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
HATMEK TE ONLİNE DÖNEMİ BAŞLADI Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! #HATMEK #TE #ONLİNE #DÖNEMİ #BAŞLADI #HATMEKTE #TEONLİNE #ONLİNEDÖNEMİ #DÖNEMİBAŞLADI #HATMEKTEONLİNEDÖNEMİBAŞLADI
HATMEK TE ONLİNE DÖNEMİ BAŞLADIHATMEK TE ONLİNE DÖNEMİ BAŞLADI51 0.0 | 0 Oy