HATSU DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), bazı sosyal medya sayfalarında konu olan Kullanılmış Suların Uzaklaştırılması Bedeli(KSUB) aboneliğine yönelik açıklamalarda bulundu.

Genel Müdürlük, HATSU Tarifeler Yönetmeliği’nin 16.maddesince şehir şebeke suyu haricinde kendi imkanları ile sondaj kuyusu vb. yerlerden elde ettikleri suyu kullanıp kanalizasyona atan özel ve tüzel kişilerin türlerine göre, kanalizasyon şebekesi var ise KSUB Abone Sözleşmesi yapması ve atık su bedeli ödemelerinin zorunlu olduğunu açıkladı.

HATSU Genel Müdürlüğü, kanalizasyon şebekesi olmayan yerlerden, tarımsal amaçlı sulama yapanlardan ve bahçe sulaması yapanlardan kanalizasyon şebekesi olsa dahi KSUB aboneliği talep edilmediğini belirtti.

HATSU DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA haberi 13 Kasım 2020 12:33 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatsu Genel Müdürlüğü adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Hatsu sektörüne eklenmiş olup  1021 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Sektör
Kategori
HATSU DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA haberi, Hatay Hatay Merkez Belediye Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 1021 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatsu+Dan+Önemli̇+Açiklama Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
HATSU DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA Haberin Detayları için Lütfen Tıklayın! Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/belediye/hatsu-dan-onemli-aciklama-235421 #HATSU #DAN #ÖNEMLİ #AÇIKLAMA #Haberin #Detayları #için #Lütfen #Tıklayın! #HATSUDAN #DANÖNEMLİ #ÖNEMLİAÇIKLAMA #HATSUDANÖNEMLİAÇIKLAMA #HaberinDetayları #Detaylarıiçin #içinLütfen #LütfenTıklayın! #HaberinDetaylarıiçinLütfenTıklayın!

Güncel Son Belediye Haberleri

Hatay Kart Uygulamasında Halkın İsyanı

Hatay Büyük Şehir Belediyesi Hatay kart uygulamasında her 10tl içim 50kr kazanç sağlamaya başladı.

Hatice Ekmekçi | 04 Aralık 2020 11:57
BÜYÜKŞEHİR’DEN KADINLAR İÇİN ANLAMLI ETKİNLİK

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü’nde her daim kadınların yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.

Hatice Ekmekçi | 02 Aralık 2020 12:46
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR EVİNDE MUTLU

Erkekler Voleybol Birinci Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Hatay Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, evinde Ünsal Grup Şirin Akademi’yi konuk etti.

Ragibe Gülen | 01 Aralık 2020 15:23
LÜTFEN DİKKAT DOLANDIRICILARA KARŞI UYARIDIR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Nihat Tazearslan isimlerinin kullanılarak dolandırıcılık yapılmak istendiği uyarısında bulundu.

Nejla Çetinoğlu | 01 Aralık 2020 14:54
TOPLU TAŞIMADA HES KODU ZORUNLULUĞU

Hatay Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki toplu taşıma araçlarına binişte 30 Kasım 2020 tarihinden itibaren HES kodunun zorunlu hale getirildiğini bildirdi.

Nejla Çetinoğlu | 25 Kasım 2020 14:33
ANTAKYA BELEDİYESİ’NDE HES KODU UYGULAMASI BAŞLADI

Koronavirüs salgını nedeniyle çeşitli alanlarda yaygınlaştırılan HES kodu uygulaması, Antakya Belediyesi’nde de başlıyor.

Mehmet Katırcıoğlu | 13 Kasım 2020 12:52
HATSU DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), bazı sosyal medya sayfalarında konu olan Kullanılmış Suların Uzaklaştırılması Bedeli(KSUB) aboneliğine yönelik açıklamalarda bulundu.

Hatice Ekmekçi | 13 Kasım 2020 12:33
Arsuz’da Koordineli Çalışma

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Hatay Büyükşehir Belediyesi ile Arsuz Belediyesi’nin birlikte yürüttüğü yelken caddesinde altyapı ve yol yapım çalışmalarını kontrol ederek, ekiplerden bilgi aldı.

Ragibe Gülen | 13 Kasım 2020 12:25
İŞ YERLERİNE HİJYEN VE ÇEVRE TEMİZLİK DENETİMİ

Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Çevre Denetim Birimi ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerine devam ediyor.

Nejla Çetinoğlu | 13 Kasım 2020 12:19
HBB MECLİSİ TOPLANDI

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım Ayı Olağan Toplantısı, gerçekleştirildi.

Mehmet Katırcıoğlu | 13 Kasım 2020 12:10