HATSU GENEL KURULU TOPLANIYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU) Genel Kurulu Mayıs ayı olağan toplantısı Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek.
HATSU GENEL KURULU TOPLANIYOR
Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş başkanlığında toplanacak olan genel kurulun gündemi şöyle; 
G Ü N D E M :
1-  Açılış, yoklama ve saygı duruşu.
2- Genel Kurulun 27.11.2015 tarihinde yapmış olduğu toplantıda alınan kararlara ait karar özetlerinin okunması.
3-Büyükşehir Belediye Meclisince seçilen divan katiplerinin Genel Kurul Katibi olarak görev yapması konusunun görüşülmesi.
4- Büyükşehir Belediye Meclisince seçilen Meclis Başkan Vekillerinin Genel Kurul 1. Ve 2. Meclis Başkan vekili olarak görev yapması konusunun görüşülmesi.
5- Büyükşehir Belediye Meclisince seçilen komisyonların Genel Kurul  Komisyonları olarak da görev yapması konusunun görüşülmesi.
6- Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2015 Yılı Faaliyet Raporunun  görüşülmesi.
7- Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü  2015 Yılı Bilançosunun  görüşülmesi.
8- Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünün 2015 Yılı Faaliyet Raporu ve Bilançosu ile ilgili hazırlanan Denetçi Raporunun  görüşülmesi.
9-Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılmak üzere 2 adet Lovbed Dorsenin satın alınması konusunun görüşülmesi.
10- Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne “ 1 adet Özel Kalem Müdürü kadrosu”  ihdas edilmesi konusunun görüşülmesi.
11- Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü  “ Hizmet İçi Eğitim Yönetmeliği”nin görüşülmesi.
12- Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü  “Taşınır, Taşınmaz Kaynak ve Haklarının Değerlendirilmesine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmeliği”nin görüşülmesi.
13-Bir sonraki toplantı gün ve saatinin belirlenmesi.
  
HATSU GENEL KURULU TOPLANIYOR haberi 06 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1205 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle