HATSU’NUN İÇMESUYU ATAĞI SÜRÜYOR‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), 24 saat kesintisiz içmesuyunun sağlanması amacıyla isale hattı yenileme çalışmalarının merkez ilçe Antakya’da da sürdüğünü bildirdi.
HATSU’NUN İÇMESUYU ATAĞI SÜRÜYOR‏
Kuzeytepe Mahallesi Nazım Hikmet Caddesi’nde bulunan içmesuyu sondaj kuyusundan Odabaşı Mahallesi SSK mevkisinde bulunan ve Odabaşı ile Kuzeytepe mahallelerini besleyen ana su deposuna kadar yeni isale hattının çekildiğini belirten Genel Müdürlük, 2 kepçe, 2 kamyon, 2 TIR ve 18 personel ile yürütülen çalışmada 280’lik borularla 1800 metre hattın çekildiği açıkladı. Antakya genelinde çürümüş, delinmiş ve sağlık açısından sorun oluşturabilecek isale hatlarında yenileme çalışmalarının kapsamlı bir şekilde yürütüldüğüne vurgu yapan İdare, hatlardaki çalışma sayesinde kayıp-kaçak oranında da önemli bir azalma olacağını açıkladı. 
HATSU’NUN İÇMESUYU ATAĞI SÜRÜYOR‏ haberi 25 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1085 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir