HAYVANSEVERLER BARINAKLARI RENGARENK BOYADI‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi ‘nde gönüllüler tarafından boyama çalışmaları gerçekleştirildi.
HAYVANSEVERLER BARINAKLARI RENGARENK BOYADI‏
Hatay ‘in Antakya Arıtma Tesisi içinde bulunan Hatay Büyükşehir Belediyesi Çevre Kontrol ve Koruma Daire Başkanlığı’na bağlı olarak hizmet veren Sahipsiz Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde köpekten kediye, eşekten yırtıcı kuşlara kadar birçok türde hayvan bulunmaktadır. Daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için hayvanlara kulübeler yapılarak gönüllü hayvan severler tarafında boyama etkinliği gerçekleştirildi. Veteriner hekimlerin de bulunduğu boyama etkinliğinde büyük küçük hayvan sever herkes katılarak hayvanlara olan sevgisini bir kez daha gösterdi. Birçok hayvan severin ziyaret ettiği barınakta hem hayvanların daha temiz ve sağlık bir yaşam sürdürmeleri hem de barınağa gelen misafirlerin sağlıklı bir ortamda ziyaretlerini gerçekleştirmek adına önemli olan bu boyama etkinliğine ilerleyen günlerde de devam edileceği müjdesi verildi. Merkeze gelen hayvanların her türlü kontrol ve aşısını yaptıklarını belirten merkez sorumlusu Veteriner Hekim Remzi Güler isteyen herkesin hayvan barınağını gezebileceği ve şartların uygun olduktan sonra hayvan sahiplenebileceklerini bildirdi.
HAYVANSEVERLER BARINAKLARI RENGARENK BOYADI‏ haberi 07 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1580 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle