HBB 2016’DA 1500 KM YOL YAPIM HEDEFLİYOR

<strong>HBB ekipleri, Hatay&rsquo;ın marka kent standartlarına ulaşması amacıyla var g&uuml;c&uuml;yle &ccedil;alışarak </strong><strong>15 il&ccedil;ede toplam 538 km yol asfaltladı.&nbsp;</strong>
HBB 2016’DA 1500 KM YOL YAPIM HEDEFLİYOR
İl genelinde vatandaşların ulaşım güvenliğini ve konforunu arttırabilmek amacıyla çalışmalarını şekillendiren ve bu bağlamda tüm imkanlarını seferber eden HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, 15 ilçede toplam 931.543 metrekare alanda kilit parke döşeme çalışması gerçekleştirdi. Asfalt kaplama ve kilit parke taşı döşeme çalışmaları ile birlikte yol yapım çalışmalarında toplamda 702 Km. gibi ulaşılması zor bir çıtaya erişen ekipler, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın hemşehrilerine verdiği hizmet sözlerini üretken çalışmalarıyla bir bir yerine getirmeye devam ediyor. İnsan odaklı belediyecilik anlayışıyla hizmetlerini her alanda uygulamaya koyarak mesai anlayışı gözetmeden çalışan HBB ekipleri, Başkan Savaş’ın 2016 için koyduğu 1500 Km. yol yapım hedefine ulaşmak için çalışmalarını büyük bir özveriyle gerçekleştirecek. 
 
HBB 2016’DA 1500 KM YOL YAPIM HEDEFLİYOR haberi 12 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  900 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle