HBB AİLESİ BAYRAMLAŞMA ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin (HBB) vatandaşlara özveriyle hizmet sunan emektar personelleri, 30 Haziran Perşembe günü yaklaşan Ramazan Bayramı münasebetiyle, Hatay Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (HATMEK) Konferans Salonu’nda düzenlenen bayramlaşma etkinliğinde bir araya geldi.
HBB AİLESİ BAYRAMLAŞMA ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU‏
Bayramlaşma etkinliğine Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın yanı sıra HBB Daire Başkanları ve personeller katılım gösterdi.Birlik, beraberlik ve barış üslubunun en kıymetli erdem olduğunu her fırsatta dile getiren Başkan Savaş bayramlaşma etkinliğinde yaptığı konuşmasında, "2 yıl önce Büyükşehir Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bugüne kadar kenetlenerek büyük bir aile olduk. Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay’ın renklerine, değerlerine ve güzelliklerine adil bir şekilde sahip çıkan ve "Halka hizmet Hakka hizmettir" düsturuyla yol kat eden  bir belediyedir. Tüm inançlar bizim için kutsal ve değerlidir” ifadelerine yer verdi.    HBB’nin kaliteden ödün vermeyerek hizmet çıtasını her geçen gün daha da ileriye taşıdığının altını çizen Başkan Savaş, "Hem taviz vermediğimiz hoşgörü ve tevazu üslubumuzla hem de gerçekleştirdiğimiz altyapı ve üstyapı çalışmalarımızla diğer büyükşehir belediyelerinden çok daha büyük bir performans ortaya koyuyoruz. Belediyemiz hemşehrilerimize kaliteli hizmet ulaştırmanın yanı sıra şehrimizin sosyo-kültürel yapısının bir yansıması olan güleryüzlülüğü de ihmal etmemektedir. Sunduğumuz hizmetlerle Hatayımıza seviyeler atlatıyoruz” şeklinde konuştu.Başkan Savaş konuşması sonrasında gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı HBB çalışanlarına teşekkür ederek, “Hem bin aydan hayırlı olan Kadir Gecenizi hem de yaklaşan mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. Umarım bugünler ilimiz, ülkemiz ve dünya genelinde barışa vesile olur” dedi.
 
HBB AİLESİ BAYRAMLAŞMA ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU‏ haberi 09 Temmuz 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  3710 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle