HBB ATLETİZİM TAKIMI BAŞARIYA DOYMUYOR

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Atletizm Takımı T&uuml;rkiye genelinde başarıdan başarıya koşuyor.&nbsp;</strong>
HBB ATLETİZİM TAKIMI BAŞARIYA DOYMUYOR
HBB Atletizm Spor Kulübü sporcuları Antakya ve Kırıkhan'daki Abdulmecit Ölçer, Senem Ölçer ve Fatih Boyan'ın antrenörlüğünde katıldıkları müsabakaların hepsinde başarı elde etti. Dereceye giren sporcular HBB başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'a katkılarından dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. 
Adana'da yapılan kulüpler bölgesel kros ligi 1.kademe yarışmalarında küçük kız takımından Seçil Akpınar 1. olurken, Küçük Kız takimi genel ortalamada 4. oldu. Yıldız kızlarda ise Ayşenur Şahin 2., Eda Nur Terzi 3. olurken, Yıldız Kız Takimi genel ortalamada 1. oldu. Küçük erkeklerde Oktay Keser 3., genel ortalamada ise Küçük Erkek Takimi 3. oldu. Yıldız Erkeklerde Mustafa Helvacı 2., Anıl Özçelik 3., ve genel ortalamada Yıldız Erkek takimi 2.oldu. Mersin'de yapılan 2.kademe yarışmalarında Küçük Kız ve Erkek Takımı 3., Yıldız kız Takımı 1., Yıldız Erkek Takımı 2. oldu. Aksaray da yapılan 3.kademe final yarışmalarında küçük Kız ve Erkek Takımı 3., Yıldız Takımı 1. ve Yıldız Erkek Takımı 2.olarak kros sezonunu katıldıkları her kategoride kürsüye çıkarak tamamladı. Trabzon ilinde yapılan Türkiye Yıldızlar Atletizm Şampiyonası'nda Muhammet Mustafa Helvacı 800 m de 1., Selenay Bati 3000m de 4. olarak milli takıma seçildi. Ayrıca bu ikili ülkemizi Sırbistan'da yapılan Balkan Yıldızlar Şampiyonası'nda temsil etmiş ve ülkemiz Balkan Şampiyonası'nda takim olarak balkan şampiyonu oldu.
 
 
 
HBB ATLETİZİM TAKIMI BAŞARIYA DOYMUYOR haberi 20 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1535 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle