HBB AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASINA DESTEK VERDİ‏

<strong>Avrupa Hareketlilik Haftası olarak adlandırılan ve ilk olarak 2001 yılında &ldquo;otomobilsiz kent g&uuml;n&uuml;&rdquo; adı altında d&uuml;zenlenen etkinliklerin Hatay ayağında bu yıl Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi de yer aldı.</strong>
HBB AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASINA DESTEK VERDİ‏
Her yıl  gerçekleştirilen ve toplumun çeşitli konularda bilinçlendirilmesi hedefiyle düzenlenen etkinliklere, Büyükşehir Belediyesi adına Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı destek vererek doğa ve çevre konusundaki duyarlılığını bir kere daha göstermiş oldu. Toplu ulaşımın önemi, otomobilsiz yaşam, bisiklet kullanımının önemi, yaşanabilir çevre, gürültü kirliliği ile mücadele ve karbon emisyon oranlarının azaltılması temalarıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında bu yıl Hatay’da bisiklet turu düzenlendi. Bisikletliler Derneği Antakya şubesinin organize ettiği ve 100 bisikletlinin katıldığı bisiklet turu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü önünden başlayıp şehir içinde 5 kilometrelik bir güzergâh sonrasında sona erdi.  Hatay Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığının çevreye ve Hatay halkına hizmetleri çeşitli gündemler ve etkinlikler üzerinden sürmeye devam edecek.   
 
HBB AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASINA DESTEK VERDİ‏ haberi 08 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1780 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle