HBB BALIKÇI BARINAĞINI UNUTMADI

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi &Ccedil;evre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı deniz ve sahil temizliğine Samandağ &Ccedil;evlik&rsquo;te bulunan balık&ccedil;ı barınağında devam etti.&nbsp;</strong>
HBB BALIKÇI BARINAĞINI UNUTMADI
Çevre Koruma ve Kontrol Dairesine bağlı çalışmalarını sürdüren deniz yüzeyi temizleme teknelerinin de kullandığı balıkçı barınağı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın talimatları doğrultusunda temizlendi. Yıllardır balıkçı ağları, araba lastikleri ile harabe görüntüsünü andıran barınak temizlik personelinin müdahalesi ile yeni bir görünüme kavuştu. Toplanan çöpler ve atıklar Samandağ Belediyesine bağlı traktör ve kamyonlar aracılığıyla barınaktan taşındı. Büyükşehir belediyesinin balıkçı barınağında gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarından sonra balıkçılar da memnuniyetlerini dile getirdi. 
 
HBB BALIKÇI BARINAĞINI UNUTMADI haberi 16 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1250 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle