HBB BAYRAM ÖNCESİ İŞ BAŞINDA

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi &Ccedil;evre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı her bayram &ouml;ncesi olduğu gibi &ccedil;alışmalarını yoğunlaştırarak ara vermeden devam ediyor.&nbsp;</strong>
HBB BAYRAM ÖNCESİ İŞ BAŞINDA
  Kurban bayramı olması nedeniyle Sağlık Hizmetleri ve Mezarlıklar Şube Müdürlüğü Hatay genelinde sürdürdüğü mezarlık temizleme ve bakım çalışmalarına hız verdi. Bayram da sevenlerinin mezarlarını ziyaret edecek olan vatandaşların daha rahat ve temiz ortamda bulunabilmesi için mezarlıklar teker teker elden geçiyor. Ağaç budama, çöp toplama, çevre düzenlemesi gibi çalışmaların yapıldığı mezarlıklar kalabalıkları ağırlayacak hale getiriliyor. Özellikle bayramlar ziyaretlerin de mezarlıkta ki su ihtiyacını karşılayabilmek için yoğun çaba sarf ediliyor. Çalışmaların son olarak sürdüğü Defne ilçesine bağlı Armutlu Mahalle Mezarlığı ile Kırıkhan ilçesine bağlı Karadurmuşlu Mahalle Mezarlıklarında ağaç budama, ot biçme ve çevre temizliği gerçekleştirildi. Karadurmuşlu Mahalle Mezarlığında kötü görüntü yaratan uzun boylu otlar biçildi ve bakımsız ağaçlar budandı. Yapılan çevre düzenlemesi ile mezarlık yeni bir görünüme kavuştu. Bayram öncesi mezarlıklardaki çalışmalarına hız veren Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı bayram sonrası da mezarlık bakım ve temizlik çalışmalarının rutin bir şekilde devam edeceğini bildirdi.
HBB BAYRAM ÖNCESİ İŞ BAŞINDA haberi 22 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1710 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle