HBB DEN EĞİTİME DESTEK

Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin(HBB) destekleriyle Süleyman Şah Gençlik Merkezi’nin uzman öğretmenleri tarafından gerçekleştirilecek olan TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş) ve LYS (Lisans Yerleştirme Sınavı) ücretsiz deneme sınavları için kayıtlar başladı.
HBB DEN EĞİTİME DESTEK
Eğitim ve öğretimin Hatay’daki gelişimine büyük önem veren ve sunduğu hizmetlerle öğrencilerin eğitim ortamlarının standartlarını yükselten Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın talimatıyla Süleyman Şah Gençlik Merkezi’nin eğitimcileri, öğrencilerin gelecekleri adına büyük önem taşıyan sınavlara daha rahat hazırlanmaları için çalışmalar gerçekleştiriyor.HBB Süleyman Şah Eğitim Merkezi, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) ve Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) kapsamında öğrencilere deneme sınavları hizmeti verilmesi için hazırlıklarını tamamlandı.Her biri alanında uzman eğitimcilerin yardımıyla öğrencilerin sınavlarda daha başarılı olmalarını amaçlayan TEOG ücretsiz deneme sınavlarının kayıtları 25 Nisan tarihine kadar, LYS ücretsiz deneme sınavlarının kayıtları ise 1 Haziran’a kadar Bağrıyanık, Çamlık ve Narlıca şubelerinden yapılabilecek. Adaylar ayrıca; www.facebook.com/suleymanşahgençlikmerkezi adresinden de başvuru yapabilecek.Yetkililer, TEOG deneme sınavlarının her Pazar saat 14.00’de, LYS deneme sınavlarının ise her hafta olmak üzere; Perşembe günü saat 13.30’da ve 16.30’da, Cuma günü de saat 09.30’da gerçekleştirileceğini bildirdi.
 
HBB DEN EĞİTİME DESTEK haberi 09 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  660 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle