HBB DEN HATMEK ÖĞRETMENLERİNE YEMEK‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi K&uuml;lt&uuml;r ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Mesleki Eğitim Kursları(HATMEK) &ouml;ğretmenlerine 24 Kasım &Ouml;ğretmenler G&uuml;n&uuml; dolayısıyla Teras Aqua Park &amp; Spa&rsquo;da canlı m&uuml;zik eşliğinde yemek d&uuml;zenledi.</strong>
HBB DEN HATMEK ÖĞRETMENLERİNE YEMEK‏
24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel yemek programına; Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın eşi Doç. Dr. Nazan Savaş, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven ve eşi, Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mehmet Mursaloğlu katılım gösterdi.
Serdar Güven: “Bu Kutsal Mesleği Yaptığınız İçin Hepinizi Kutluyorum”Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven; “Öncelikle Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın sevgi ve saygılarını sizlere iletmek istiyorum. Sayın Doç. Dr. Nazan Savaş, Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mehmet Mursaloğlu ile eşlerimiz ve ailelerimizle güzel bir akşam planladık. Emekli olmuş, ebediyete intikal etmiş, görevini sürdüren ve görevine yeni başlayan bütün öğretmenlerin bu güzel gününü bizler tüm protokol üyeleriyle olarak kutluyoruz. Bizler Hatay Büyükşehir Belediyesi HATMEK kurslarımızın çok kıymetli öğretmenlerini burada toplayarak güzel bir akşam geçirmek istedik. Öncelikle bu güzel gününüzü kutluyorum ve bu kutsal mesleği yaptığınız için hepinizi tebrik ediyorum.” İfadelerini kullandı.Nazan Savaş: “ Bizler Gururlanmayalım Da Kimler Gururlansın”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın eşi Doç. Dr. Nazan Savaş; “Değerli hocalarım ve değerli misafirler, çok kısa sürede oluşturduğumuz HATMEK, öncesinde minik bir bebekti. Birden bire büyüdük diyebiliriz. Sayenizde en fazla öğrenci sayısına sahip bir eğitim yuvası olduk. Bizler gururlanmayalım da kimler gururlansın. Sizlere çok şey borçluyuz. Bundan sonra da daha iyi adımlarla ilçelere de yayılacağız. Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven’in de destekleri olmasa bugünlere zor gelirdik. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere hepinizin öğretmenler gününü kutluyorum.” Şeklinde konuştu.Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mehmet Mursaloğlu, Öğretmenler Günü dolayısıyla HATMEK öğretmenleri adına Doç. Dr. Nazan Savaş’a Atatürk imzalı altın rozet hediye etti.Hatay Büyükşehir Belediyesi Mesleki Eğitim Kursları (HATMEK) Öğretmenleri günün anlam ve önemi adına Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven ve Doç. Dr. Nazan Savaş’a çiçek takdim etti.Öğretmenlerin de şarkılar söyleyerek keyifli dakikaların yaşandığı gecede, Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mehmet Mursaloğlu’na doğum günü sürprizi yapıldı. Sürprizin ardından öğretmenler hep bir ağızdan şarkı söyledi ve Doç. Dr. Nazan Savaş ile birlikte halay çekti.Gecenin sonunda HATMEK öğretmenlerine emeklerinden dolayı Teşekkür Belgeleri verilerek hediyeler dağıtıldı.
HBB DEN HATMEK ÖĞRETMENLERİNE YEMEK‏ haberi 25 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  5415 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle