HBB DEN TÜM VATANDAŞLARA ARAÇ DESTEĞİ

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın hemşehrilerine her alanda destek verilmesi yönündeki hassasiyeti çerçevesinde çalışan HBB Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, okullara, derneklere, spor kulüplerine ve kurumlara, şehir içi ve şehirlerarası resmi etkinliklerde ulaşım desteği sağlıyor.
HBB DEN TÜM VATANDAŞLARA ARAÇ DESTEĞİ
Çeşitli faaliyetlerde bulunmak, etkinlik ve organizasyonlara katılmak için HBB’den araç desteği talep eden vatandaşların taleplerini değerlendiren Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı, bu anlamda Hatay halkına yardımcı oluyor.Sosyal marketlerin iç düzeninin sağlanması, fidan dikimlerinde ulaşım desteği, huzurevi, rehabilitasyon merkezleri ziyaretleri, kütüphaneler, kültür evi ve müzelere gidilmek üzere birçok aracı vatandaşın hizmetine sunan HBB Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı, verdiği desteklerle takdir topluyor.
Hatay Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların etkinliklere ve organizasyonlara katılımında ulaşım anlamında yaşadıkları sıkıntıları çözmek amacıyla araç filosuna yeni toplu taşıma araçları ekleyerek rahat ve güvenli bir ulaşım sağlamalarını hedefliyor.  
HBB DEN TÜM VATANDAŞLARA ARAÇ DESTEĞİ haberi 05 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1050 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle