HBB DEN YÖNETİCİ EĞİTİMİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) vatandaşlara hizmet çıtasının yükseltilmesi, yönetici çalışan dengesinin en verimli hale getirilmesi, yöneticilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlanması amaçlarıyla idareciler ile daire başkanlarına kurumsal yapının oluşması adına HBB Meclis Salonu’nda eğitim çalışmalarına başladı.
HBB DEN YÖNETİCİ EĞİTİMİ
HBB Tem Yönetim Geliştirme şirketi aracılığıyla Dr. Tayfun Çalkavur’un sunumuyla gerçekleşen eğitime, HBB’nin tüm daire başkanları katılım gösterdi. İnteraktif bir ortamda gerçekleşen eğitimin ilk oturumunda eğitime katılan idarecilerin verilen örneklere dahil olunması sağlandı. Eğitimde, kurumsallaşmak için bireyin potansiyelini kurum stratejisi doğrultusunda ortaya koyması gerektiği, insanların emeklerinden ve zihinlerinden maksimum verim alınması noktasında yapılması gerekenler, liderlik ve yönetici olmak arasındaki farklar gibi konular hakkında kısa bilgilendirmeler yapıldı.Eğitimin ilk oturumunun verimli geçtiği toplantının belli aralıklarla devam edeceği belirtildi. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, eğitimle ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, “Eğitimin hayatın her evresinde insanlara ışık tutarak, eksiklerin tamamlanması noktasında fayda sağladığını biliyoruz. Bu eksende çalışmalarımızı daha kaliteli standartlara çıkarabilmek kurumsal yapının belediyemizin her noktasında uygulanması açısından eğitimlere başladık” şeklinde konuştu.
HBB DEN YÖNETİCİ EĞİTİMİ haberi 09 Temmuz 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu Reklam Danışmanı adına  tarafından  1465 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle