HBB ENGELLİLERE ENERJİ KAYNAĞI OLDU‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, 3 Aralık D&uuml;nya Engelliler G&uuml;n&uuml; dolayısıyla Antakya&rsquo;nın &ccedil;eşitli noktalarına Ak&uuml; Şarj &Uuml;nitesi yerleştirdi.</strong>
HBB ENGELLİLERE ENERJİ KAYNAĞI OLDU‏
Antakya Vali Ürgen Alanı’nda gerçekleştirilen Akü Şarj Ünitesi yerleştirme programına, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven, Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkan Vekili Mehmet Cahit İnan, Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Edip Kadıoğlu ve HBB Muhtarlar Daire Başkanlığı Mahalli İdareler Şube Müdürü Bekir Kanat katılım gösterdi.Engelli vatandaşların sorununu dinleyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili  Serdar Güven ; “Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş şuan Almanya’da olduğundan dolayı sizlerle birlikte olamadı. Onun selam ve sevgilerini iletmek istiyorum. Birçok alanda engelli vatandaşlarımız için projelerimiz ve çalışmalarımız oldu. Bugün burada çok önemli bir hizmet için bir araya geldik. Engelli vatandaşlarımız için şarj üniteleri yerleştirdik. Şu anda Antakya ilçemizde 3 tane noktaya Akü Şarj Ünitesi koyuluyor. Bunların sayılarını arttıracağız ve sadece Antakya ilçesinde değil diğer ilçelerde de gerçekleştireceğiz. Şarjların yarıda kalma sorunu da bu şekilde çözüme kavuşacak. Sadece 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde değil yılın 365 günü bir arada olmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da çalışmalarımıza devam edeceğiz. Onların sorununu önemsemek ve gerçekleştirmek bizlerin en önemli görevidir. Ben gününüzü kutluyorum. Engelsiz bir yaşam diliyorum. Akü Şarj Üniteniz hayırlı uğurlu olsun” dedi.ngelli vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak için Armutlu Uğur Mumcu Meydanı, Antakya Devlet Hastanesi önü ve Vali Ürgen Alanı’na birer adet Akü Şarj Ünitesi yerleştiren Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşların bir sorununu daha çözmüş oldu. Şehir merkezinde gezerken, araçlarının şarjı bittiği için evlerine dönmek zorunda kalan engelli vatandaşlar Akü Şarj Ünitesinin yerleştirilmesiyle araçlarını kolaylıkla şarj edebilecek ve evlerine dönmek zorunda kalmayacaklar.
HBB ENGELLİLERE ENERJİ KAYNAĞI OLDU‏ haberi 03 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1580 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle