HBB FİLOSUNU 16 YENİ ARAÇLA GÜÇLENDİRDİ‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, il genelinde kapsamlı ve verimli hizmetler sunma şiarıyla, teknolojinin nimetlerinden yararlanarak filosuna yeni araçlar kattı.
HBB FİLOSUNU 16 YENİ ARAÇLA GÜÇLENDİRDİ‏
Teknolojik gelişmelerin ışığında üretilen son sistem ekipmanlarla hizmetler üretme gayreti içerisinde filosuna yeni araçlar ekleyen HBB; şehrin temiz ve hijyenik bir ortama sahip olması amacıyla Devlet Malzeme Ofisi(DMO) aracılığıyla 2 adet 5 metreküp, 3 adet 2 metreküp ve 3 adet 1 metreküp olmak üzere çöp sıkıştırma kapasitesine sahip 8 vakumlu yol süpürme makinesini filosuna kattı.Yol süpürme makinelerini filolarına katan HBB ekipleri, alınan yeni araçlarla uzun süren temizlik işlerinin minimum sürede sağlanacağı ve araçların süpürme işlemi yaparken ayrıca toz ve çamur temizliğinin de gerçekleşeceğini bildirdi.Hatay’da ihtiyaç doğrultusunda gerçekleştirilecek kazı işlemleri ve Hatay’ın en önemli turizm bölgeleri olan sahillerin temizlik çalışmalarının daha modern bir şekilde sağlanması amacıyla 2 adet traktör alımı da gerçekleştirildi. Traktörlerin arkalarına monte edilecek kum eleme makineleri ile Hatay’daki sahillerin temizliği daha kolay bir şekilde sağlanabilecek.Denetimlerde kullanılmak üzere 2 adet 4x4 çift kabin arazi aracını da filosuna ekleyen HBB Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, filosuna eklediği 16 adet makine ile Hatay’a daha hızlı hizmet etme amacıyla çalışmalarının ara vermeden devam edeceği müjdesini verdi.Yeni gelen araçların ilk denemesini yapan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, “Hatay her şeyin en iyisine layık bir şehir. Çevre temizliğinde kullanılacak olan 16 yeni araç ile Hatay’a daha hızlı hizmet edeceğiz. Hemşehrilerimin hijyenik bir ortamda yaşamlarını sürdürmelerini sağlayarak ihtiyaçları doğrultusunda yeni araçlarımızı hizmetlerine sunacağız. Yeni araçlarımızın Hatay halkına hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.Vatandaşların manevi duyguları gözetilerek destek vermeyi hiçbir zaman ihmal etmeyen HBB ekipleri, 4 adet kazıcı-yükleyici iş makinesi ile mezar kazıları gerçekleştirecek. HBB ayrıca, kazıcı- iş makineleri ile hafriyat çalışmaları ve moloz temizleme işlemlerinin de zengin filosunda bulundurduğu ekipmanlarla yapılacağını bildirdi.
 
HBB FİLOSUNU 16 YENİ ARAÇLA GÜÇLENDİRDİ‏ haberi 18 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1475 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle