HBB HABİB-İ NECCAR HZ. ANIYOR

Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi, 11-12 Haziran 2015 tarihleri arasında d&uuml;zenlenecek olan Habib-i Neccar Hazretleri&#39;ni Anma Etkinliği&#39;ne hazırlanıyor.<br /> &nbsp;
HBB HABİB-İ NECCAR HZ. ANIYOR
Anadolu'nun ilk camisi unvanını taşıyan Habib-i Neccar Camii, ismini; caminin avlusunda bulunan, İsa peygamber döneminde gönderilen elçilere iman ve inancından dolayı şehit edilen Habib-i Neccar'dan alıyor. 
HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın da katılım göstereceği Habib-i Neccar Hz.ni anma sebebiyle yapılacak olan etkinlikler,11 Haziran 2015 Perşembe günü saat 20:00'da Habib-i Neccar Camii'nde İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu'nun vaaz vermesi ile başlayacak. Vaaz bitimiyle birlikte, Kur'an Ziyafeti verilecek.12 Haziran 2015 Cuma günü devam edecek olan program, sabah 09:30'da halk yürüyüşü ile başlayacak.Habib-i Neccar Hz. Makamı'ndan Cami'ye kadar yapılacak olan yürüyüşün ardından, 10:30'da Habib-i Neccar Camii'nde buluşan halkla açılış programı gerçekleşecek.Saat 13:00'de etli pilav ikramı yapılacak olan etkinlik, akşam saat 20:00'da panelistlerin katılımcılara sunumu ile son bulacak. 
HBB HABİB-İ NECCAR HZ. ANIYOR haberi 09 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  2065 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle