HBB HALK OYUNLARI TAKIMI 15 YIL SONRA FİNALLERDE

Hatay Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları Ekibi 4-5 Mayıs tarihleri arasında Türkiye Halkoyunları Federasyonu tarafından Kilis’te gerçekleştirilen Halk Oyunları Bölge Şampiyonası’ndan başarıyla döndü.
Bizi Sayfanızda Paylaşın
HBB HALK OYUNLARI TAKIMI 15 YIL SONRA FİNALLERDE

Minik, yıldız, genç ve büyükler kategorisi olmak üzere 7 bölgeden 42 ekibin katılım gösterdiği şampiyonada HBB Halk Oyunları Ekibi minikler kategorisinde 1’inci, büyükler kategorisinde 2’nci olarak büyük bir başarıya imza attı.

HBB HALK OYUNLARI TAKIMI 15 YIL SONRA FİNALLERDE

Kazanılan bu galibiyetler sayesinde Hatay, 15 yıl aradan sonra ilk kez Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Şampiyonanın ardından kazanılan başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getiren HBB Halk Oyunları Antrenörü Güler Bayraktar, desteklerini esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve Hatay Büyükşehir Belediyespor Başkanı Prof. Dr. Mehmet Maden’e teşekkürlerini iletti.

HBB HALK OYUNLARI TAKIMI 15 YIL SONRA FİNALLERDE haberi 14 Mayıs 2019 16:43 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay Büyükşehir Belediyesi adına Hatay Hatay Merkez muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup 195 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle