HBB, İBADETHANE TEMİZLEME FİLOSUNU HİZMETE SUNDU‏

Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş, sosyal belediyecilik anlayışının gereklerini Hatay geneline yaptığı her icraatle yansıtmaya devam ediyor.<br /> &nbsp;
HBB, İBADETHANE TEMİZLEME FİLOSUNU HİZMETE SUNDU‏
Başkan Savaş, Hatay’ın mozaiği andıran zengin inanç yapısı itibariyle her dine mensup hemşehrisinin temiz koşullarda ibadet etmesini sağlamak amacıyla 'İbadethane Temizleme Filosu’nu Hatay’ın hizmetine sundu. 
Her inanca mensup hemşehrisinin özel ritüelleri göz önüne alınarak yapılacak ibadethane temizliği konusunda konuşan Başkan Savaş, “Camilerin, türbelerin, kiliselerin ve havraların temizliği konusunda Büyükşehir olarak üzerimize düşen her sorumluluğu yerine getirme amacındayız. Her inanca mensup hemşehrimizin temiz koşullarda ibadet etmesini sağlamak sosyal belediyecilik anlayışının bir gereğidir” ifadelerini kullandı. 
Hatay genelinde hizmet verecek ibadethane temizleme araçlarında çalışacak personele yaptıkları hassas hizmet konusunda talimatlar veren Başkan Savaş, her ibadethaneye eşit mesafede yaklaşılarak temizlik konusunda titiz davranılmasını istedi.Başkan Savaş, araçlarda yaptığı kontrollerin ardından personellerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.    
HBB, İBADETHANE TEMİZLEME FİLOSUNU HİZMETE SUNDU‏ haberi 27 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1365 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle