HBB İLE KİRLİ SAHİL KALMAYACAK

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi &Ccedil;evre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı&#39;nın Hatay deniz ve sahillerinde başlattığı temizlik &ccedil;alışmaları devam ediyor. Halkın yoğun olarak kullandığı sahiller ve b&ouml;lgeler dışında temizlik ekipleri bir bir g&ouml;z &ouml;n&uuml;nde olmayan yerlere de el atıyor. </strong><br /> &nbsp;
HBB İLE KİRLİ SAHİL KALMAYACAK
Halkın kullanmadığı veya yoğunluğun yaşanmadığı yerler kirliliğe teslim edilmiyor. Geçtiğimiz günler de Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığına bağlı çalışan ekiplerin yoğun bir kirlilik olduğunu tespit ettiği Arsuz ’a bağlı Göymeydan sahiline de hızlı bir şekilde müdahale edildi. Vakit kaybetmeden Gökmeydan sahiline temizlik traktörü ve personel yönlendirildi. Hemen çalışmalara başlayan ekipler ilk önce kaba çöp ve atıkları topladı. Ardından devreye giren traktör ile plaj temizleme makinesi kullanılarak kumu eleme yöntemiyle sahili kirli görüntüsünden tamamen kurtarmak için çalışmalara hala devam ediliyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Ahmet Doldun söz konusu temizlik çalışmalarının 186 km gibi uzun bir sahil şeridinde devam ettiğini, amaçlarının Hatay halkına daha temiz daha sağlıklı bir ortamda tatil yapma imkânı sağlamak olduğunu, denizlerimizin sürekli temiz kalması için çaba sarf ettiklerini ifade etti. Bu konu da vatandaşlarımızdan gerekli destek ve duyarlılığı beklediklerini söyledi.
HBB İLE KİRLİ SAHİL KALMAYACAK haberi 20 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1465 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle