HBB İŞÇİLERİNDE İKRAMİYE SEVİNCİ‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş&rsquo;ın talimatıyla bayram &ouml;ncesi belediye iş&ccedil;i personellerine ikramiye dağıtıldı.</strong><br /> &nbsp;
HBB İŞÇİLERİNDE İKRAMİYE SEVİNCİ‏
Görev süresi boyunca personellerinin alın teri kurumadan hak ve alacaklarını zamanında alması için hassasiyet gösteren başkan Savaş,  Kurban Bayram’ı öncesi personellerini sevindirdi. Hatay Büyükşehir Belediyesi personeline 2015 yılına ait 13 günlük ilave tediye dağıtıldı.Büyükşehir Belediyesi’nin  474 işçi personeline toplamda 417 bin tl tutarında ödediği ikramiyede, her işçi 875 tl aldı. Hak ve alacaklarını zamanında düzenli bir şekilde alan Büyükşehir personeli başkan Savaş’a gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür etti. Başkan Savaş işçi personellerinin ikramiyelerini aileleriyle birlikte güle güle harcamalarını temenni ettiğini belirterek, “Personellerimiz gece gündüz demeden şehrimizin layık olduğu yere gelmesi için çalışıyor. Bize düşen personellerimizin alın teri kurumadan emeklerinin karşılığını almasını sağlamak. İşçi personellerimizin emeğine ve yüreğine sağlık” dedi.
 
 
HBB İŞÇİLERİNDE İKRAMİYE SEVİNCİ‏ haberi 23 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1425 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle