HBB MECLİSİ TOPLANDI

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Meclisi 2015 yılı Kasım ayı olağan toplantısını, HBB Başkanı L&uuml;tf&uuml; Savaş başkanlığında ger&ccedil;ekleştirdi.</strong>
HBB MECLİSİ TOPLANDI
Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen 25 maddenin görüşüldüğü toplantıda, öne çıkan maddeler; Mali Hizmetler Daire Başkanlığı’nın Hatay Sportif İnş. Turizm Proje Müşavirlik Hizmetleri San. Ve Tic. A.Ş.’nin hisselerinin tamamının karşılıksız olarak hibe olarak alınması ile ilgili komisyon raporunun görüşülmesi, Mali Hizmetler Daire Başkanlığı’nın HATMES Gıda Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti’nin %50 hissesinin karşılıksız olarak hibe olarak alınması ile ilgili komisyon raporunun görüşülmesi  ve Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 08.09.2015 tarihli toplantısında Tarife Komisyonunun havale edilen Büyükşehir Belediye Meclisi onayına sunulacak sanayi alanı amaçlı 1/25.000 ölçekli Çevre Düzeni Planı ve 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı tekliflerine ait ücret tarifesinin yeniden düzenlenmesi teklifi ile ilgili komisyon raporunun görüşülmesi oldu.Mali Hizmetler Daire Başkanlığı’nın Hatay Sportif İnş. Turizm Proje Müşavirlik Hizmetleri San. Ve Tic. A.Ş.’nin hisselerinin tamamının karşılıksız olarak hibe olarak alınması komisyon tarafından uygun görülmeyerek (ret edilerek) meclis tarafından oy birliği ile kabul edildi. Mali Hizmetler Daire Başkanlığı’nın HATMES Gıda Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti’nin %50 hissesinin karşılıksız olarak hibe olarak alınması komisyon tarafından uygun görülmeyerek ( ret edilerek) meclis tarafından oy çokluğu ile kabul edildi. Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 08.09.2015 tarihli toplantısında Tarife  Komisyonunun havale edilen Büyükşehir Belediye Meclisi onayına sunulacak sanayi alanı amaçlı 1/25.000 ölçekli Çevre Düzeni Planı ve 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı tekliflerine ait ücret tarifesinin yeniden düzenlenmesi teklifi geri çekilerek ilgili dairesine iadesi oy birliği ile kabul edildi. Ayrıca bütçede fonksiyonel sınıflandırmanın birinci düzeyleri arasında 21 Milyon 616 Bin TL’lik aktarım yapılmasına oy birliği ile karar verildi.Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 19 Kasım Perşembe günü saat 14:00’da toplanmasına karar verildi.
 
 
HBB MECLİSİ TOPLANDI haberi 17 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1245 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle