HBB MECLİSİ TOPLANDI

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) il genelinde altyapı ve üstyapı çalışmalarının sağlıklı bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla kentte altyapı yatırımcısı kurumlarla ve üstyapı çalışması gerçekleştiren ilçe belediyeleriyle uyumlu hizmet üretme hedefiyle çalışıyor. HBB Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) 2 Mart Çarşamba günü HBB Meclis Binası’nda 15’inci Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi.
HBB MECLİSİ TOPLANDI
HBB Genel Sekreter Yardımcısı Metin Açık başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, HBB Ulaşım Daire Başkanlığı, İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı, Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü yetkilileri, ilçe belediye personelleri ve il genelinde altyapı çalışmaları gerçekleştiren kurumların temsilcileri katılım gösterdi. Toplantıda, kentteki altyapı çalışmalarının koordineli ve uyumlu bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla gündeme alınan 11 madde görüşülerek karara bağlandı.Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın il geneline diğer kurumlarla birlikte senkronize bir şekilde hizmetler üretme anlayışıyla çalışan HBB, kentin geleceğe emin adımlarla yürümesi için bu tür çalışmaların önemini bilerek hareket ediyor.

 

 
HBB MECLİSİ TOPLANDI haberi 02 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1040 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle