HBB, SPORDA DA LİDERLİK KOLTUĞUNDA

Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi(HBB) hizmet anlamına il genelinde yaptığı atılımların yanı sıra sportif alanlardaki başarılarıyla da &uuml;lke g&uuml;ndeminden d&uuml;şm&uuml;yor.<br /> &nbsp;
HBB, SPORDA DA LİDERLİK KOLTUĞUNDA
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın büyük önem verdiği sportif branşlar, elde ettikleri başarılı sonuçlarla Hatay’ın yüz akı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.Bugüne dek ihmal edilen sportif branşları Antakya Belediye Başkanlığı döneminden itibaren güçlendirerek Türkiye üst liglerinde mücadele edecek güçlü ekipler haline getiren Başkan Savaş’ın bugün gelinen noktada, hem Kadın Basketbol Takımı’nın hem de Erkek Voleybol Takımı’nın liglerinde lider olması verilen emeklerin karşılığı olarak gözlerden kaçmıyor.Sportif arenadaki başarılarıyla dikkat çeken Hatay Büyükşehir Belediyesi, özellikle Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde (TKBL) geçen sezon aldığı sonuçlarla düşme potasından bir türlü uzaklaşmayan meleklerin, bu sezon oynanan maçlarda sergilediği performansla Türkiye devi takımların önünde liderlik koltuğuna oturmasıyla dikkatleri üzerine topladı.Meleklerimiz, takıma gelen kalitesi tescilli yeni isimler ve yeni Baş Antrenör Ekin Baş’ın oynattığı pozitif oyunla kötü tamamlanan geçen sezonun ardından küllerinden yeniden doğarak bu yıl TKBL’ye damgasını vuracak ekip olma yolunda iddiasını net bir şekilde ortaya koydu.Takım olarak hedeflerine ulaşma yolunda Antrenör Baş’a ve oyunculara inandıklarını belirten Kulüp Başkanı Serdar Güven, takım iskeletinin oturmasıyla birlikte başarılı sonuçlar almaya alışan bir ekip olacaklarının altını çizdi.Hatay Büyükşehir Belediyesi Kadın Basketbol ve Erkek Voleybol takımları Asbaşkanı Mehmet Güzelmansur, basketbol ve voleybolda elde edilen istikrarlı başarıların Hatay’ın sportif arenada Türkiye’de isim yapmasına vesile olduğunu ifade etti.Asbaşkan Güzelmansur, “Bugün Kadın Basketbol Takımımız dev ekiplerin mücadele ettiği Süper Lig’de lider durumda, 2. Lig’de bir üst lige çıkma mücadelesi veren Erkek Voleybol Takımımız da üst üste aldığı galibiyetlerle liderlik koltuğunda. Satranç dalında sporcularımız Türkiye Şampiyonası’nda kazandığı madalyalarla 2. oldu. Bu amatör başarılarımızı ileri götürmek ve takımlarımıza destek vermemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.
HBB, SPORDA DA LİDERLİK KOLTUĞUNDA haberi 04 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1100 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle