HBB SÜNNET ŞÖLENİNE İMZA ATIYOR‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi (HBB) ve K&uuml;lt&uuml;r ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı&#39;nın işbirliği ile &nbsp;&#39;&#39; Geleneksel S&uuml;nnet Ş&ouml;leni &#39;&#39; Projesi hayata ge&ccedil;ti. Maddi imkansızlıklar nedeni ile s&uuml;nnet edilemeyen &ccedil;ocuklarımızın s&uuml;nneti HATMEK&#39;te &uuml;cretsiz olarak yapılıyor.</strong><br /> &nbsp;
HBB SÜNNET ŞÖLENİNE İMZA ATIYOR‏
Uzm. Dr. Fikri Yavuz ve ekibinin gözetiminde gerçekleşen Geleneksel Toplu Sünnet Töreni'nde, sünnet kıyafetleri HBB tarafından çocuklara hediye edildi.HBB başkanı Doç Dr. Lütfü Savaş'ın da katıldığı Sünnet Söleni'nin ilk gününde 30 tane çocuk sünnet edildi.Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ ın himayelerinde ( HATMEK ) Sosyal Amaçlı Salon’ da 06 Temmuz 2015 Pazartesi günü başlayıp bir hafta sürecek toplu sünnet şöleninde; 100 tane çocuk HBB tarafından ücretsiz sünnet edilecek.
 
HBB SÜNNET ŞÖLENİNE İMZA ATIYOR‏ haberi 07 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  1960 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle