HBB, TUHOF’UN DÜZENLEDİĞİ İL YARIŞMASINA DAMGA VURDU

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu(TUHOF)’un düzenlemiş olduğu kulüpler arası il yarışması Antakya Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşti. Toplamda 16 ekibin katılımıyla gerçekleşen ve Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları Ekibinin de boy gösterdiği organizasyonda düzenlemeli ve düzenlemesiz dalda müsabakalar gerçekleştirildi.
HBB, TUHOF’UN DÜZENLEDİĞİ İL YARIŞMASINA DAMGA VURDU
Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde sıkı bir çalışma dönemi geçirerek TUHOF’un düzenlediği bu önemli organizasyona katılan HBB Halk Oyunları Ekibi, düzenlemesiz dalda Miniklerde 78.33 puan ve Büyüklerde 89 puan alarak 1. olurken, Gençlerde 3.lük elde etti.Düzenlemeli dalda da büyük bir başarı ortaya koyan HBB Halk Oyunları ekibi, Gençlerde 79.66 puan ve Büyüklerde 84.66 puanla 1.liği göğüsledi.Kazandığı birincilikler ve derecelerle büyük bir gurur yaşayan HBB Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları Ekiplerine kupaları, HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığınca takdim edildi.HBB Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları Ekibi, yakalanan bu önemli başarıda büyük pay sahibi olan ve desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür etti. 
HBB, TUHOF’UN DÜZENLEDİĞİ İL YARIŞMASINA DAMGA VURDU haberi 22 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  4900 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle