HBB'DEN KANDİL SİMİDİ İKRAMI‏

Sevgili Peygamberimizin Mescid-i Aksa’dan Cenab-ı Hakk’a tecelli ettiği mukaddes ve hikmet dolu bir gece olan Miraç Kandili münasebetiyle Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, camilere akın eden vatandaşlara kandil simidi ikramında bulundu.
HBB'DEN KANDİL SİMİDİ İKRAMI‏
Vatandaşların göğe açtıkları avuçları ile birlikte yaradana sığınarak dualar ettiği hayırlı gecede, bu kutlu günün tüm İslam Alemi’ne hayırlar getirmesi temenni edilirken, kandillerin olmazsa olmaz simgesi haline gelen kandil simitleri il genelindeki camilerde vatandaşlara ikram edildi.Hayırlı gece vesilesiyle gerçekleştirilen dağıtım esnasında camilerde ibadet eden vatandaşlar manevi duygulara gösterdiği hassas tutumu ve her şartta hemşehrilerini canı gönülden düşünen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ederek hayır duaları etti.
HBB'DEN KANDİL SİMİDİ İKRAMI‏ haberi 04 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1365 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle