HER PARTİ BİZİMLE İLGİLENİYOR

<em><span style="color:black; font-size:12pt">Hatay&rsquo;da konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve &Ccedil;evre eski Bakanı Ziyaettin Tokar &ldquo;S&uuml;rekli Ak Parti ile ittifak pompalanıyor. Neden mi? Tek başına iktidar olmak i&ccedil;in. Bunu &ouml;ng&ouml;r&uuml;yorlar. Şuan kapımız herkese a&ccedil;ık. Şartlarımıza uygun olursa g&ouml;r&uuml;şmeler yaparız&rdquo;.</span></em>
HER PARTİ BİZİMLE İLGİLENİYOR

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Hatay’a gelen Eski Çevre Bakanı Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Ziyaettin Tokar Hatay Gazeteciler Cemiyetinde bir basın toplantısı yaptı.Toplantıya Saadet Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı ve GİK üyesi Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen ve bazı partililer ile basın mensupları katıldı.Meclisin dışında olsak da her partinin gündemindeyiz diyen Tokar, “Diğer partiler bizimle ilgileniyor. Hepsi, acaba Saadet ne yapıyor? Bu konudaki görüşü nedir? Saadet olsaydı şöyle olurdu diye Saadet Partisi ile ilgileniyorlar. Bu da şunu gösteriyor; Meclise girersek ki gireceğiz inşallah. Meclise girdiğimizde kilit parti, anahtar rolünde olacağız.Ülke sorunları ile ilgili de konuşan Tokar “Ülkenin bize ihtiyacı var. Milletimiz terörden ekonomik sorunlardan bıkmış durumda. Algı yönetimi ile çoğu sorunların üzeri örtülüyor. Hiç bir dönemde bu kadar dış borç altında olmadık. 650 milyon dolar dış borcumuz var. Türkiye de bir tane fabrika kurulmadı. Ekonominin canlanması, işsizliğin giderilmesi için üretim ekonomisine geçilmesi şarttır. Geçmişte koalisyon ile de olsa biz ağır sanayi ve Kıbrıs harekâtını gerçekleştirmiş bir partiyiz. Biliyoruz ki ülkenin kalkınması için üretim ekonomisine, fabrikalara, sanayiye ihtiyaç vardır. Bu amaçla Sadet Partisinin mecliste olması gerekiyor.Gazetecilerin gündemdeki AK Parti ile İttifak konusunu sorması üzerine Tokar, “Doğruları söyleyen ve kavgadan uzak, kimse ile dalaşmayan, herkese kapısını açan bir parti var oda Saadet Partisidir. Daha önce ittifaklar yapan partiyiz. Bu seçim döneminde de kapımız herkese açık. Sürekli Ak Parti ile ittifak pompalanıyor. Neden mi? Tek başına iktidar olmak için. Bunu öngörüyorlar. Şuan kapımız açık. Sartlarımıza uygun olursa görüşmeler yaparız” diye konuştu.

HER PARTİ BİZİMLE İLGİLENİYOR haberi 01 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1245 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle