HİZMET AŞKI TAŞIYAN BAŞKANA TEŞEKKÜR‏

Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy davet üzerine Ertunç Paşa Restaurantta dün bir gurup esnafla kahvaltıda bir araya geldi.
HİZMET AŞKI TAŞIYAN BAŞKANA TEŞEKKÜR‏
Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’un bir yıl gibi kısa bir zaman aralığına, dört yıllık hizmeti sığdırmayı başarmış olmasından memnuniyet duyduklarını ifade eden esnaflar; “Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Toksoy’a vücuda getirdiği hizmetlerden dolayı şükranlarımızı iletmek amacıyla böyle bir kahvaltı tertipledik. Davetimizi kırmayarak icabet etmiş olması da bizler için ayrı bir sevinç ve gurur kaynağı. Yoğun temposuna rağmen bu geçen süre zarfında her zaman ulaşılabilir bir belediye başkanı olduğunu ispatlamıştır. Kararlı duruşu ve yeniliklere açık kişiliğiyle Dörtyol Belediyesini kısa zamanda imrenilen ve örnek alınan kurumsal bir yapıya kavuşturmuştur. Esnafın talep ve sorunlarına karşı duyarlılığı ise ayrı bir takdir konusudur. Makam hırsı yerine hizmet aşkı taşıyan başkanımıza teşekkür ediyoruz” dediler.Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy esnafla her zaman iç içe olduğunu böyle bir masa etrafından karşılıklı görüş alış verişi yapmanın hizmetlerin şekillenmesine de olumlu katkısının bulunduğunu belirterek; “Dörtyol Belediyemizin büyükşehir yapılanmasıyla birlikte sorumluluk alanı genişlemiş, buna rağmen gelirinde ise %80 oranında bir kesinti yaşanmıştır. Eskiye nazaran %20 lik bir bütçe ile %100 lük hizmet üretmek durumundayız. Bu hizmeti şekillendirirken vatandaşların talep ve beklentileri bizin önceliğimizi oluşturmakta. Yakın tarihte çalışmalarına başlayarak hizmete sunduğumuz sahil bandı düzenlememizden çok olumlu tepkiler alıyoruz. Vatandaşlarımız artık sahili ve denizi gönül rahatlığıyla kullanabilmekteler. Buda bizleri memnun etmekte” dedi.  Önlerinde üç önemli proje olduğunu belirten Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy; “Eski hal içerisinde yakın tarihte yeni bir düzenlemeye gideceğiz. Eski Pazar yerindeki alanda da bir çalışmanın hazırlıkları içerisindeyiz. Bu çalışmalarımızı tamamladığımızda Dörtyol Belediyesinin borçlarının tamamını sıfırlayacağız.” dedi.“Siz isteyin Dörtyol değişsin, diyerek yola çıktık ve halkımızın teveccühüne mazhar olduk, aldığımız sorumluluğun bilinciyle hareket ediyoruz” diyen Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy “1000 yıllık kardeşliğimizi yaşamak ve yaşatmak zorundayız. İlçemizdeki huzur ikliminin bozulmasına müsaade etmeyiz, etmeyeceğiz. Milli mücadelenin şahlandığı bu Türkmen şehrinde yaşayan herkes eşit hizmet götürüyor, hiçbir hemşerimiz arasında ayrım gözetmiyoruz.” dedi.            
  
HİZMET AŞKI TAŞIYAN BAŞKANA TEŞEKKÜR‏ haberi 22 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  2430 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle