HOMEND ANTAKYA BELEDIYESI ABD'LI ANDERSON'U TRANSFER ETTI.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Homend Antakya Belediyesi'nin, yeni sezon öncesi ilk yabancı oyuncu transferini, ABD'li oyuncu Jelone Nancy Anderson'u renklerine bağlayarak yaptığı bildirildi.
HOMEND ANTAKYA BELEDIYESI ABD'LI ANDERSON'U TRANSFER ETTI.
 Homend Antakya Belediyesi ve Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, takımın geçen sezon çok önemli bir performans yakaladığını ve yapılacak transferlerle bu performansı daha da üst seviyeye çıkarmak istediklerini belirtti.
     Gençlere sporu sevdirmeyi ve kentte yaşayan insanları kaynaştırmayı hedeflediklerini ifade eden Savaş, şunları kaydetti:
            
     ''Taraftarımıza yine bu yıl çok büyük görev düşüyor. Hep birlikte gayret edip başarılı sonuçlar almaya devam edeceğiz. Bu da Antakya'daki birliğe, dirliğe, bütünlüğe vesile oluyor. Yeni transferimize yeni sezonda başarılar diliyorum. Transferlerimiz devam edecek. Hedefimiz, ligde daha da başarılı olmak ve Antakya'ya Avrupa takımlarını getirmektir.''
     Anderson'un 2010-2011 sezonunda forma giydiği Botaşspor'da 27 maçta 20,3 sayı ortalamasına ulaştığı ve 2011 sayı kraliçesi unvanını kazandığı belirtildi.