HOMEND ANTAKYA BELEDİYESİ GÜCÜNE GÜÇ KATTI

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Homend Antakya Belediyesi gerçekleştirdiği yeni transferleri ile gücüne güç kattı.

HOMEND ANTAKYA BELEDİYESİ GÜCÜNE GÜÇ KATTI
Homend Antakya Belediyesi 2013-2014 sezonuna iddialı bir şekilde başladı. Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Homend Antakya Belediyesi takımının bu yıl lig’de başarılı maçlara imza atacağına inandığını ifade ederek, kısa zamanda başarıyı yakalayan takımın gücüne güç katmak için yeni transferler gerçekleştirdiklerini ifade etti. Yeni transfer edilen iki oyuncu ile sözleşme imzalayan Başkan Savaş, yeni transferlerin takımın gücüne güç katacağını ve lig mücadelesinde önemli başarıların yakalanacağına inandığını belirtti. Bu anlamda, 1.93 cm boyunda olan Amerikalı oyuncu Aneika Henry ile 1 yıllık sözleşme imzalandı. Aneika Henry, Atlanta Dream takımından Hatay’a geldi. Ayrıca, 1.84 cm boyunda olan Hırvat oyuncu Jelena İvezic ile de 1 yıllık sözleşme imzalandı. Jelena İvezic geçen sezon Ceyhan’da idi. Başkan Savaş, Aneika Henry ve Jelena İvezic ile sözleşmeleri imzalayarak, sporculara başarılar diledi. Homend Antakya Belediyesi bu hafta kendi evinde sezonun ilk maçına çıkacak.
 
 Geçtiğimiz hafta ligin ilk maçında Samsun’da deplasmanda sahaya çıkan ve galibiyet sevinci ile Hatay’a dönen Homend Antakya Belediyesi bu hafta kendi seyircisi önünde sahaya çıkacak. Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nin (TKBL) ikinci haftasında Homend Antakya Belediyesi kendi evinde TED Ankara Kolejliler takımını ağırlayacak.Homend Antakya Belediyesi – TED Ankara Kolejliler maçı 23 Ekim 2013 Çarşamba günü saat 20.00’de Antakya Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak. Potanın kraliçeleri bu hafta kendi sahasında, kendi seyircisi önünde galip gelmek için mücadele edecek. Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, tüm hemşehrilerini ve spor severleri, Homend Antakya Belediyesi – TED Ankara Kolejliler maçına davet etti.Başkan Savaş, Homend Antakya Belediyesi’nin Samsun deplasmanında ligin ilk maçında sevindiren bir galibiyet aldığını ifade ederek, takımın bu hafta kendi evinde TED Ankara Kolejliler takımını ağırlayacağını belirtti.Tüm hemşehrilerine ve spor severlere bir davette bulunan Başkan Savaş, "Bu önemli maçta takımımızı yalnız bırakmayalım ve destek olalım. 23 Ekim 2013 Çarşamba günü saat 20.00’de Antakya Kapalı Spor Salonu’nu dolduralım ve desteğimizle takımımızın gücüne güç katalım. Tüm hemşehrilerimizi ve spor severleri aileleri ile birlikte maça bekliyoruz” dedi.