HOMEND ŞAMPİYONLUK KUPALARINI SAVAŞ A TAKDİM ETTİLER

Yeni sezon öncesinde çeşitli illerde katıldığı özel turnuvalarla hazırlıklarını sürdüren Homend Antakya Belediyespor yönetici, teknih heyet ve sporcuları Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

HOMEND ŞAMPİYONLUK KUPALARINI SAVAŞ A TAKDİM ETTİLER

Homend Antakya Belediyespor bu süre zarfında katıldığı ve 2 şampiyonluk ve 1 ikincilik sonuçlarını elde ettiği turnuvada kazandığı kupaları Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a takdim etti.

            Ziyarette Homend Antakya Belediyespor yönetim kurulu üyeleri Serdar Güven, Mehmet Güzelmansur, Hasan Hocamoğlu, Baş Antrenör Levent Deringöl, İdari Menejer Mesut Yılmaz ve Homend’li oyuncular katılım gösterdi.           

            Yeni sezon öncesinde katıldığı turnuvalarda sezona sıkı bir şekilde hazırlanan ve daha önce 7–11 Eylül tarihlerinde düzenlenen Homend Höşgörü Cup turnuvasında ikinci, 18–22 Eylül tarihlerinde Adana’da düzenlenen Botaş Cup turnuvasında şampiyon ve son olarak 28 Eylül–1 Ekim tarihlerinde Adana’da düzenlenen Mersin Cumhuriyet Kupasında yine şampiyonluğu elde eden Homend Antakya Belediyespor böylelikle katıldığı üç turnuvanın ikisinde şampiyonluğu, birinde ise ikinciliği elde etti.

Homend Antakya Belediyespor yeni sezon öncesinde 12–14 Ekim tarihlerinde Ordu ilinde düzenlenecek olan Türkiye Kupası’na katılım göstereceği belirtildi. Homend Antakya Belediyespor’u katıldığı özel turnuvalardaki başarılarından dolayı kutladığını belirten Antaklya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, "İyi bir takım oluşturduk. Bu yıl ayaklarımız yere daha da sağlam basıyor. Kısa zamanda önemli başarılar elde ediyoruz. Yeni sezonda da ilimizi ve ülkemizi en güzel şekilde ligde ve Avrupa Kupalarında temsil edeceğiz. Taraftarlarımıza oynanan turnuvalarda coşkulu desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Basketbola olan bu ilgi ve sevginin yeni sezonda da artarak devam edeceği inancındayım. Sponsorlarımıza, taraftarlarımıza, teknik heyetimize ve sporcularımıza ayrı ayrı teşekkür ediyor, yeni sezonda takımımıza başarılar diliyorum.” dedi.