HÜRRİYET İŞİTME ENGELLİLER OKULUNDAN ZİYARET

Hürriyet İşitme Engelliler Ortaokulu Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkan Vekili Serdar Güven’i makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
HÜRRİYET İŞİTME ENGELLİLER OKULUNDAN ZİYARET
Gerçekleşen ziyarete, Hürriyet İşitme Engelliler Okul Müdürü Ahmet Gökşen, Beden Eğitimi Öğretmeni Gül Yılmaz, Özel Eğitim Öğretmeni Çetin İzgi ve Okullar Arası İşitme Engelliler Türkiye Finali’nde dereceye giren 6 öğrenci katılım gösterdi.Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren HBB Başkan Vekili Güven, “Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman spora destek veriyoruz. Hatay’ı spor kenti yapma adına projelerimizi hızla hayata geçiriyoruz. Müsabakalara giden okullarımızın araç problemlerini gidererek başarılı olmalarının önünü açıyoruz. Müsabakalardan madalyalar alarak gelen öğrencileri görmek bizleri çok mutlu ediyor. Sizlerin de elde ettiği başarılar ve madalyalar bizleri çok mutlu etti. Hepinizi başarılarınızdan dolayı tebrik ederim” ifadelerini kullandı.Hürriyet İşitme Engelliler Okul Müdürü Gökşen de yaptığı konuşmada, “Öğrencilerimiz işitme engelliler fakat hayattaki her zorluğu aşarak bizlerin de desteğiyle başarılarına güç katıyorlar. Atletizm ve masa tenisinde göstermiş oldukları başarıdan dolayı onları tebrik ediyorum. Ayrıca diğer spor dallarında da çalışmalar gerçekleştirerek onları hayata kazandırmak istiyoruz. Antalya’daki müsabakalara katılarak kupalarımızı hakkımızla aldık. Antalya’ya gitmemize lojistik destek veren Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederim” dedi.Gerçekleştirilen nezaket ziyaretinin sonunda Başkan Güven dereceye giren sporculara hediye vermesinin ardından, Hürriyet İşitme Engelliler Okulu tarafından Başkan Vekili Güven’e çiçek takdim edildi.
HÜRRİYET İŞİTME ENGELLİLER OKULUNDAN ZİYARET haberi 28 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  3905 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle