İL İNSANHAKLARI’NIN EYLÜL AYI KONUĞU HATSU

<strong>Hatay il insan hakları kurulu, kurul başkanı Vali yardımcısı Mahmut HERSANLIOĞLU başkanlığında toplanarak kurula gelen şik&acirc;yet başvurularını g&ouml;r&uuml;şerek karara bağladı. G&uuml;ndem maddelerine ge&ccedil;meden &ouml;nce, kurulunun almış olduğu karar doğrultusunda, Eyl&uuml;l ayı toplantısına davet edilen HATSU genel m&uuml;d&uuml;r&uuml; İsademeddin &Ccedil;EKER toplantıya katılmayıp yerine B&uuml;y&uuml;kşehir belediyesi İnsan kaynakları daire m&uuml;d&uuml;r&uuml; Mehmet &Ccedil;APARALİ katıldı.&nbsp;</strong>
İL İNSANHAKLARI’NIN EYLÜL AYI KONUĞU HATSU
Çaparali HATSU’nun vatandaşlara yönelik insan hakları kapsamındaki hizmetlere dair, Engelliler,  Yaşlılar, gençler gibi guruplara yönelik çalışmaları ile ilgili bilgi sundu. Kurul üyelerinin bilgi edinmesi amacıyla sorulan sorulara ise “Ben devlet memuruyum sorularınız siyasidir” cevap veremeyeceğim”  demesi kurul başkanı ve kurul üyelerinin tepkisine neden oldu. Daha sonra SSK, Kadın doğum Hasta haneleri,PTT gibi kurumlardan gelen vatandaşların şikayet dilekçeleri görüşülerek karar bağlandı.
İL İNSANHAKLARI’NIN EYLÜL AYI KONUĞU HATSU haberi 01 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1880 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle